[vc_row]

افراد موفق چگونه فکر میکنند و چگونه برای رسیدن به اهداف عمل میکنند؟

[/vc_row]

افراد موفق چگونه فکر میکنند و چگونه برای رسیدن به اهداف عمل میکنند؟

پرسیدن این سوال میتواند کمک خیلی زیادی به ما برای رسیدن به اهدفمان در زندگی داشته باشد. زیرا میتوانیم از تجربیات بسیار سختی که دیگران طی کرده اند تا به موفقیت برسند استفاده کنیم و راحتتر و سریعتر به موفقیت شخصی دست یابیم.

یک روزنامه نگار، راز افراد موفق را برای همه انسانها آشکار کرد.

در اوایل قرن بیستم، یک روزنامه نگار به نام ناپلئون هیل، بسیار مشتاق  یادگیری اصول موفقیت شد. او به ثروتمند ترین مرد آن دوران یعنی دیل کانگی مراجعه کرد و از او خواست که اصول موفقیت را به او آموزش دهد.

دیل کارنگی پذیرفت که این اصول را به ناپلئون آموزش دهد . و از او خواست برای تکمیل این پروژه به  بقیه ثروتمندان و افراد موفق آن زمان مراجعه کند و از آنها هم راز موفقیتشان را جویا شود و در نهایت آنها را به صورت یک کتاب در اختیار همه مردم قرار دهد.

ناپلئون هیل این شرط را پذیرفت و ضمن گرفتن اطلاعات دیل کارنگی، یک پروژه 20 ساله را شروع کرد. او در طی این 20 سال با 500 نفر از افراد موفق و ثروتمند آن زمان مصاحبه کرد و نتیجه کار او کتابی به نام بیندیشید و ثروتمند شوید است.

افراد موفق

آیا کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید، فقط در مورد کسب ثروت است؟

این کتاب قرار بود که در مورد راههای امتحان شده کسب ثروت و موفقیت در این مورد باشد. ولی بعدا به عنوان مرجعی برای کسب موفقیت در تمام امور زندگی تبدیل شد. بیایید با هم به سر فصلهای این کتاب نگاهی بیاندازیم:

 1. قدرت فکر
 2. اشتیاق نقطه شروع هر موفقیت
 3. ایمان و تجستم و اعتقاد به موفقیت
 4. تلقین به خود راهی عالی برای نفوذ به ضمیر ناخوداگاه
 5. تخیل کارگاه ذهن موق
 6. برنامه ریزی تبلور اشتیاق به عمل
 7. پشتکار و تلاش مدام
 8. قدرت عقل کل و استفاده از آن
 9. رابطه موفقیت و روابط جنسی
 10. قدرت ذهن ناخوداگاه
 11. استفاده از حس ششم
 12. و…..

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید یکی از مهمترین کتابها در مورد موفقیت شخصی است که تاکنون 75 میلیون نسخه از آن در سراسر جهان به فروش رفته است.

باشگاه موفقیت ، خواندن این کتاب را به همه مشتاقان موفقیت در تمام زمینه ها توصیه میکند.