خواندن همین یک مقاله برای افزایش فروش شما کافیست

افزایش فروش و افزایش درآمد  نیاز حیاتی تمام کسب و کارها است.

شرایط اقتصادی کشور به سمتی حرکت میکند که تمام کار و کسب ها باید به فکر افزایش فروش و درآمد خودشان باشند در غیر این صورت مشکلات زیادی در تامین هزینه و حفظ کار و کسب خودشان خواهند داشت.

در این مقاله مرجع سعی میکنیم تمام اطلاعات مورد نیاز شما را در قالب متن و فایلهای صوتی و فیلم ارائه کنیم و مطمئین هستیم، استفاده دقیق از این مطالب میتواند جهش عالی در کار و کسب شما ایجاد کند.

1-سه سوال اصلی برای موفقیت در شروع و ادامه کار و کسب شما

برای شروع این مقاله جامع میخواهم توجه شما را به سه سوالی جلب کنم که برای موفقیت در کار و کسب شما و افزایش فروش بسیار مهم  هستند.

در زمانهایی که من وقت پیدا میکنم و در خیابان قدم میزنم متوجه میشوم در مدت بسیار کوتاهی بسیاری از فروشگاهها تعطیل شده  اند و یا تغییر شغل داده اند و افراد جدیدی در آنها مشغول به کار هستند. این شرایط بیانگر این موضوع است که افرادی که کسب و کار جدیدی را میخواهند شروع کنند به صورت عمقی و علمی در مورد کارشان تحقیقات نکرده اند و به همین دلیل وقتی وارد این شغل جدید میشوند با انبوه مشکلات پیش بینی نشده مواجه میشوند و در نهایت به ورشکستی و مشکلات مالی و روانی شدید منتهی میشود.

در این مقاله میخواهم سه پرسش به شما آموزش دهم که قبل از اینکه کاری را شروع کنید با پاسخ دادن به آنها یک راه روشن برای موفقیت پیش روی شما باشد.

برای خواندن مقاله لطفا اینجا کلیک فرمایید.

سوال اصلی هر کسب و کار

2-سه سوال حیاتی برای موفقیت در کارتان، که اول صبح باید از خودتان بپرسید؟

ذهن انسان دارای یک ظرفیت محدود برای تمرکز روی امور است و ما که کسب و کار داریم باید بیشترین تمرکز خود را هر روز روی پیشرفت کار و کسب خودمان بگذاریم در غیر این صورت به سرعت توسط رقبایی که داریم ما را از دور خارج میکنند و وقتی به خودمان می آییم که دیگر سهمی خاصی از بازار نداریم و تمام مشتریانی که سالها برای جمع کردن آنها زحمت کشیده بودیم توسط رقبا از چنگ ما درآورده شده اند.

در این مقاله میخواهیم به شما یاد بدهیم که هر روز را به سه سوال حیاتی شروع کنید که نه تنها باعث حفظ مشتریان شما میشود بلکه میتواند باعث افزاش فروش و توسعه کسب و کار شما و پیش گرفتن از تمام رقبا شود.

بنابراین برای مطالعه این مقاله مهم لطفا اینجا کلیک فرمایید

سه سوال حیاتی برای موفقیت در کسب وکار

3-لطفا/ حتما اهداف خود برای افزایش فروش را مشخص کنید.

وقتی صحبت از افزایش فروش و افزایش درآمد میشود، همه لبخندی میزنند و اعلام میکنند که بله ما افزایش فروش و افزایش درآمد را میخواهیم و وقتی از آنها میپرسیم، خوب چقدر ؟ خودشان نمیدانند

دوستان عزیز یادمان باشد اگر ندانیم که به کجا میخواهیم برویم فرقی نمیکند که از کدام راه برویم به همین دلیل در این بخش از شما میخواهم یک مقاله ویژه که در مورد لزوم و نحوه تعیین اهداف است را با دقت مطالعه کنید. لطفا اینجا کلیک فرمایید.

اهداف بازاریابی و فروش